live
Новини » Львів

У Червонограді реконструюють спортивний комплекс за 18,7 млн грн

У Червонограді у спорткомплексі «Шахтар» стартували ремонтні роботи у чаші басейну.

Про це ІА ZIK повідомили у Червоноградській міській раді.

Вперше з часу відкриття спорткомплексу тут замінять плитку на сучасну. Також передбачається оновлення фільтрів та підігрів води у басейні, заміна стелі та плитки на стінах.

Як зазначив директор КП Спорткомплекс «Шахтар» Богдан Ліщинський, роботи будуть виконуватись впродовж 2018-2019 років. Тому цьогоріч плавальний сезон не буде відкритий.

У міськраді зазначають, що реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» здійснюється із Державного фонду регіонального розвитку та міського бюджету. Загальна кошторисна вартість – 18 765 550 грн.

У реконструкцію «Шахтаря» входять: розбирання покриття підлог, стін, ремонт стяжки покрівлі, утеплення фасаду, внутрішнє оздоблення стін, підлоги з плитки, фарбування, заміна вікон та дверей, заміна даху, влаштування прибудови для шахти ліфта, встановлення ліфта, мурування перегородок, влаштування пандуса, сантехнічні роботи, монтаж вентиляції, благоустрій території.

ТОВ «Шлях» – фірма, яка виконує роботи. Саме вона виграла конкурс у системі «Prozorro», розповіли у міськраді.Loading...
Loading...
Loading...