середа, 22 серпня, 2018, 15:38 Політика
Політтехнолог: Плани Європи щодо України співпадають із російськими
ZIK
ZIK

Насправді серед реальних партнерів України у війні з Росією є Білорусь, Польща, Туреччина, Південна Корея, Литва, США і Канада. Німеччини ж і Франції там і близько немає. Вони не хочуть сваритись з Російською Федерацією.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Він висловив переконання, що європейська дипломатія корумпована Російською Федерацією, тому вона неспроможна нічого вирішувати у питанні України.

«Що ж до зустрічі Ангели Меркель і Володимира Путіна, то я думаю, основною її темою було, як добудувати «Північний потік-2». Санкції вже не за горами, Сполучені Штати Америки збираються їх запроваджувати», – підкреслив політтехнолог.

Ще однією з тем зустрічі німецького канцлера та російського президента експерт вважає питання фінансування газопроводу, адже наразі це відбувалось саме коштом РФ.

«У тому числі будівництво фінансувалось за рахунок грошей, які залучаються під державні папери Російської Федерації. Це єдина лазівка, яка, поки що, залишилась, звідки можна отримувати гроші, але вона може закритися. Тому виникає питання, як це фінансувати далі», – пояснює Тарас Загородній.

За його словами, Німеччина вдає вигляд, що нічого не відбувається, але через третю сторону фінансують «Газпром», аби самим не потрапляти під американські санкції.

«Ці питання були основними, а всі інші – побічними. До речі, Меркель нічого про Олега Сенцова не сказала. Це не погано, просто не варто думати, що хтось хоче щось робити за нас. Кожен захищає свої власні інтереси», – переконаний експерт.

Більше того, наголосив він, кожен вирішує свої власні інтереси в тому числі і у питанні війни на сході України.

«Я впевнений, що як би у Берліні не давали Росії зрозуміти ще у 2013-му, що за Україну і за Крим їм нічого не буде, всього цього б не було. Все це є наслідком потурання, в першу чергу, європейської дипломатії, яка показала свою імпотентну позицію ще під час російсько-грузинської війни», – заявив Тарас Загородній.

Окрім цього, він зазначив, що реальними союзниками України у війні з Росією, які допомагають нам не лише на словах, є Білорусь, Польща, Туреччина, Південна Корея і Литва.

«Німеччини, Франції тут і поряд немає. У нас ще є лише Сполучені Штати і Канада, які допомагають фінансово. Європи тут нуль, адже вони не хочуть сваритися з Російською Федерацією. Їх інтереси щодо нас співпадають з російськими. Тому потрібно реальніше дивитись на світ», – підсумував політтехнолог.

Нагадаємо, російська опозиціонерка Євгенія Чирікова заявила, що Німеччина почала купувати в Росії вдвічі більше газу, а Нідерланди – в 6 разів більше нафти. Таким чином Європа говорить про «стурбованість агресією Росії», а з іншого начхала на Україну. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 17:44 :39