Новини » Політика 22 серпня, 2018, 21:10
Нардеп Ємець застерігає, що корупція призведе до перетворення держави на тоталітарну
ZIK
ZIK

Величезний борг України – це, насправді, не питання фінансів і запозичень, це питання того, як держава забезпечує свої функції, яке їй делегувало суспільство.

На цьому наголосив народний депутат України Леонід Ємець у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«В усьому світі звикли працювати на дешевих запозиченнях, і ніхто не працює з власних коштів. Беруться дешеві кредити, на які розвивають економіку, заробляють гроші, а потім із них і віддають борг, тоді як прибуток залишають собі.

Натомість зовсім інші ситуація, коли держава бере борг, половина з якого розкрадається, відтак економіка не розвивається, а борг залишається на нащадків, державу та громадян. І це те, що, на жаль, відбувається в Україні», – констатував Леонід Ємець.

На думку депутата, величезний борг України – це, насправді, не питання фінансів і запозичень, це питання того, як держава забезпечує свої функції, яке їй делегувало суспільство.

«Проблема полягає в ефективності й чесності роботи держави як всього інструменту. Міжнародний валютний фонд, який опікується виключно наданням кредитів та економікою, вимагав і поставив умову українській державі щодо запровадження антикорупційного суду.

І саме МВФ тепер опікується українським антикорупційним судом, адже вже вклав стільки грошей в Україну, і знає, що мусить вкласти ще, якщо хоче ці гроші повернути», – зауважив Леонід Ємець.

Як повідомлялося, уряд ухвалив стратегію управління державним боргом, яка передбачає, що до кінця 2020 цей борг має становити менше половини ВВП країни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 10:10 :38