Новини » Політика 22 серпня, 2018, 22:45
Нардеп Ємець вважає отримувачів субсидій заручниками держави
ZIK
ZIK

Сьогодні формат субсидій означає, що мільйони українців знаходяться в заручниках. У цьому випадку мають бути системні зміни, бо довго так не триватиме.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Леонід Ємець.

Як повідомлялося, щоб дізнатися призначено чи не призначено вам субсидію, тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. Відтепер розмір своєї субсидії можна дізнатися онлайн – на сайті.

«У нормальній державі субсидії не потрібні, і якщо ми говоримо про те, що державі не вистачає коштів, то очевидно, що щось відбувається не так. Тому основне завдання уряду – забезпечити такий формат економіки, за якого громадяни і бізнес здатні заробляти достатньо коштів для того, щоб оплачувати комунальні видатки й особисті потреби. Умови високих заробітків має забезпечити держава, а на сьогодні відбувається навпаки», – зазначив нардеп.

За його словами, на сьогодні держава не пропонує інших варіантів, а це означає, що щось системно має бути змінено, тому що тримати в заручниках своїх громадян вона довго не зможе.

«Це неправильно, це хвора держава, так не може бути. А сьогодні формат субсидій означає, що мільйони громадян знаходяться в заручниках. Держава чітко їм каже, що ви перебуваєте на межі виживання – 90% потребують субсидій, якщо ми не будемо вам давати субсидії, ви почнете вмирати з голоду. Тому мають бути кардинальні зміни», – переконаний Ємець.

Відповідаючи на запитання ведучого про те, чи гість програми вірить у те, що можна повернути нижчі ціни на тарифи, пан Ємець сказав, що це неможливо, бо зараз приїжджає місія МВФ, яка поставила три умови для того, щоб надати Україні кредит.

«Цей кредит буде потрібен, щоб забезпечити субсидії. МВФ у своїм вимогах вимагає підвищення тарифів на газ. Це замкнене коло. У Кабміні дають гроші на субсидії, прицьому піднімають комуналку, і виникає те ж саме питання, що треба давати ще більше субсидій, а значить ще треба піднімати ціну», – прокоментував народний обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 21:15 :28