Новини » Регіони 22 серпня, 2018, 9:15
На Рівненщині причиною масового отруєння людей на весіллі був домашній торт

За результатами епідеміологічного розслідування спалаху гострої кишкової інфекції у Радивилівському районі встановлено, що її збудником стала сальмонела ентерітідіс.

Причина виникнення спалаху – вживання торту домашнього приготування забрудненого сальмонелою.

Про це власкору IA ZIK повідомили в Державній установі «Рівненський обласний лабораторний центр».

Обставинами, що сприяли поширенню інфекції, фахівці центру вважають недотримання особистої гігієни та технологічного процесу приготування їжі, яка споживалася під час весільного застілля у кафетерії села Дружба.

Як ми вже повідомляли, у Рівненській області 16 серпня правоохоронці за фактом масового отруєння людей на весіллі в селі Дружба Радивилівського району внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Загалом, за інформацією фахівців Державної установи «Рівненський обласний лабораторний центр» усього було госпіталізовано 15 людей, з них четверо дітей, ще 1 хворий лікувався амбулаторно. Всім хворим виставлений заключний діагноз – сальмонельоз. Діагноз підтверджений лабораторно.

Бактеріологічно обстежено 48 осіб, з них 16 хворих. На мікробіологічне дослідження відібрано 9 проб харчових продуктів, 2 проби питної води та 44 змиви з об’єктів довкілля. У хворих та з торта домашнього приготування, який вживали всі захворілі, виділено Salmonella enteritidis.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 13:36 :58