live

На Черкащині дев’ятирічний хлопчик вистрілив у сестру з гвинтівки

ZIK

На Черкащині дев’ятирічний хлопчик зумів самостійно зарядити гвинтівку і підстрелити сестру. Куля потрапила у шию дівчинки.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне» на телеканалі ZIK.

Батько дітей зізнається, що сам навчив малого стріляти. Зброю під замок не ховав, вона стояла біля шафи. А от брати її сину категорично забороняв. Однак у той день хлопчик не послухався і таємно зарядив рушницю.

«На вікні він побачив кулю, якось зарядив рушницю. Донька почала сваритися, мовляв, батько не дозволяв. І коли вона пішла на кухню – син вистрілив їй у спину», – каже батько Олег Савочка.

Куля потрапила Ангеліні в шию, а зупинилася тільки біля шийного хребця.

Лікарі нині вирішують, чи оперувати дівчинку. Адже куля застрягла у вкрай небезпечному місці.

«Їй пощастило, бо куля могла задіти важливі органи і судини. У такому разі могла б початися кровотеча, а як наслідок – дівчинка померла б», – пояснює головний лікар Черкаської обласної дитячої лікарні Микола Кондрацький.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею про умисне нанесення легких тілесних ушкоджень. Наразі триває слідство. А поліцейські запевняють, що дітям навіть показувати зброю не можна.

«Краще, аби дитина не знала, що вдома зберігається зброя. Будь-які рушниці, пістолети мають зберігатись у сейфі, до того ж розрядженими», – радить речник поліції області Наталія Ткачук.

Родина, в якій сталося лихо, вже давно перебуває на обліку в соцслужб, кажуть у селі. Бо, маючи трьох дітей, батьки ніде не працюють і ще й пиячать.

Тому зараз вирішують, чи позбавляти батьків прав на дітей. Та головне, аби лікарям таки вдалося витягти з тіла дівчинки кулю.

До слова, випадки, коли у руках неповнолітніх опиняється зброя – непоодинокі. Так, нещодавно в Каліфорнії чотирирічна дитина випадково застрелила свого брата.

Ірина Главацька, «Перші про головне»

 Loading...
Loading...
Loading...