Новини » Світ 22 серпня, 2018, 17:23
Міжурядову угоду з Кувейтом про співпрацю у військовій та інших сферах затвердили у Кабміні

Уряд України затвердив міжурядову угоду з Кувейтом про співробітництво у військовій та інших сферах.

Проект відповідної постанови Кабінет Міністрів схвалив на засіданні в середу за процедурою без обговорення, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Україна та Кувейт підписали міжурядову угоду про співробітництво у військовій та інших сферах у березні 2018 року в м. Ель-Кувейті (Кувейт).

В оборонному секторі, закріплені документом основні напрями співпраці включають, зокрема, розвиток ВТС і співпраці у сфері оборонної промисловості та логістики; обмін інформацією з військових і оборонних питань; оборонну науково-технологічну співпрацю; сприяння співпраці між збройними силами держав.

Наповнення двостороннього ВТС визначає, зокрема, можливість закупівлі озброєнь і військової продукції у рамках спільних проектів і спільного виробництва; постачання ОВТ і продукції військового призначення; обслуговування, ремонт і модернізацію ОВТ; продаж ліцензій на виробництво ОВТ і надання технічної підтримки такому виробництву; спільні дослідження і розробки у військово-технічній сфері та обмін їхніми результатами.

У новій геополітичній ситуації Кувейт разом із Саудівською Аравією, ОАЕ та Катаром розглядається серед найбільш перспективних партнерів України у сфері ВТС у Близькосхідному регіоні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 09:46 :54