Новини » Економіка 22 серпня, 2018, 11:37
Місія МВФ під час візиту в Україну обговорюватиме питання ціни на газ для населення
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

Представники місії Міжнародного валютного фонду під час свого візиту до України обговорюватимуть питання цін на газ для населення.

Про це повідомив посол України в США Валерій Чалий, – «Тиждень».

За його словами, створення умов для надходження інвестицій є важливим пріоритетом і роботи посольства, і української влади.

«Очевидно, що прийняття антикорупційного законодавства – це умова надання додаткових кредитів. Ми очікуємо в вересні місію МВФ в Україні і розгляд цих питань», – наголосив Чалий.

Водночас він зазначив, що питання надання чергового траншу Україні від МВФ перебуває на завершальній стадії.

«Звичайно, що візит місії МВФ – це хороший знак. Очікуємо розмову серйозну, уже на завершальній стадії. Розмову по тих нюансах, які залишились. З трьох складних питань, які розглядались, два – ми вирішили. Третє залишилося. Тому зараз вже мова йде про інші моменти взаємодії з МВФ. Зокрема, по тарифам на газ. Це складніше питання. Воно внутрішнє, це відповідальність Уряду. Я думаю, що тут треба зараз шукати рішення», – повідомив Чалий.

Посол також підкреслив, що ухвалення закону про Вищий антикорупційний суд було позитивно оцінено в США як виконання другої умови надання траншу від МВФ.

«Якщо говорити про антикорупційне законодавство, то на сьогоднішній день ми все таки зробили цей крок (ухвалення законопроекту про створення ВАКС – Ред.). В першу чергу, за активної ролі президента України. Це, очевидно, було помічено в США. Ви бачили позитивні заяви МВФ та державного департаменту», – додав Чалий.

Крім того, він пояснив, чому американці розглядають це питання. Оскільки в МВФ надають допомогу на реформи у розмірі 420 мільйонів доларів щорічно, то у відповідь хочуть бачити втілення цих реформ, підкреслює дипломат.

«Звичайно, створення умов ефективної боротьби з корупцією – один з напрямів», – резюмував посол.

Нагадаємо, 13 серпня постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман повідомив, що місія МВФ відвідає Київ у період з 6 по 19 вересня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 09:21 :59