Майкл Коен під присягою визнав, що скоїв злочин за дорученням Трампа

Майкл Коен

Колишній адвокат Дональда Трампа Майкл Коен визнав себе винним за 8 пунктами звинувачення та під присягою заявив, що пішов на злочин за дорученням Трампа.

Про це повідомляє AFP.

Зазначається, що Коен визнав свою вину у податковому шахрайстві, фінансових махінаціях та порушенні закону про фінансування президентських кампаній.

Екс-адвокат Трампа заявив, що «в координації і за вказівкою кандидата на федеральний пост» запобіг публікації інформації, яка могла завдати шкоди кандидату і його передвиборчій кампанії.

За словами федерального судді, «Коен заявив на судовому засіданні, що заплатив 130 і 150 тис доларів двом жінкам з основною метою вплинути на вибори».

Коен не назвав жіночі імена та прізвище Трампа, але суми виплат відповідають платежам за мовчання щодо сексуального зв’язку з Трампом порноакторці Стормі Деніелс і моделі Playboy Карен Макдугал безпосередньо перед виборами.

«Якщо ці платежі були злочином для Майкла Коена, то чому вони не були злочином для Дональда Трампа?», – написав у Twitter адвокат Коена Ленні Девіс.

Колишній головний юрисконсульт Федеральної виборчої комісії Лоуренс Ноубл заявив в ефірі CNN, що «це перший випадок за останні 50 років, коли чинного президента безпосередньо звинуватили у злочині, пов’язаному з фінансуванням його передвиборної кампанії».Loading...