середа, 22 серпня, 2018, 11:24 Львів
Львів незабаром порине у вересневий 25 Book Forum. Програма фестивалю
Книжковий ярмарок у рамках Форуму видавців у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
Книжковий ярмарок у рамках Форуму видавців у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

19-23 вересня у Львові відбудеться головний культурний фестиваль країни – 25 Book Forum та 13 Міжнародний літературний фестиваль. Цього року ГО «Форум видавців» провів ребрендинг, відтак тепер назва події змінюється на Book Forum. 21 серпня на сайті bookforum.ua було опубліковано офіційну програму 25 Book Forum. У програмі понад 1000 подій, 25 тематичних кластерів та спецпроектів.

Про це повідомляють організатори.

Фокусна тема 25 Book Forum Ринок свободи. Візьмуть участь у фестивалі близько 250 видавництв і книготорговельних організацій, понад 1100 авторів, інтелектуалів, художників та культурних діячів з України та інших країн.

Програма заходів: понад 900 літературних, мистецьких, освітніх і соціальних заходів, які відбудуться на 50 локаціях. У програмі – 25 тематичних напрямків та спецпроектів: історія, мови/переклади, креативні індустрії та урбаністика, бізнес, освіта, медицина, мистецтво, медіа та інші.

Почесними гостями стануть американські письменниці Марсі Шор та Енн Епплбом,

Соціальні та благодійні заходи: Благодійна акція для пенсіонерів «Третій вік: задоволення від читання», Всеукраїнський конкурс есеїв «Моя книжкова полиця», Збирання книжок для потреб бібліотек Сходу України.

Офіційні заходи:

  • Презентація «Форумологія. 25 років натхнення» – 18 вересня,
  • Прес-брифінг 25 Book Forum – 19 вересня,
  • Урочисте відкриття за участі Президента України Петра Порошенка – 19 вересня,
  • Церемонія вручення премії «BF Best Book Award» – 20 вересня,
  • Ніч поезії і музики non-stop – 22 вересня,
  • Офіційне закриття 25 Book Forum – 23 вересня,

Серед новинок фестивалю – новий тип квитків, який команда пропонує для відвідувачів.

«На вересневий Book Forum кожен їде за своїм! Сотні історій і незабутніх моментів трапляться з кожним, хто завітає до Львова на ці 5 днів головного культурного фестивалю країни. Яким би не був ваш особистий сценарій відвідин 25-го Букфоруму, головне – отримати задоволення! Саме тому цьогоріч, об’єднавши усі потреби у культурних івентах, розвагах і відпочинку, ми створили унікальний абонемент – Book Forum Card», – повідомляють організатори.

Цей квиток включає безкоштовний вхід на усі дні і заходи фестивалю, безкоштовний вхід на Ніч поезії і музики, знижки у найпопулярніших закладах міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 06:47 :17