Новини » Політика 22 серпня, 2018, 23:00
Комерційний директор Нафтогазу відреагував на заяву щодо переговорів із Соросом про ГТС
ZIK
ZIK

Ніколи ні Коболєв, ні будь-хто з «Нафтогазу» не обговорювали із Соросом жодну приватизацію – ні «Укргазвидобування», ні «Укртрансгазу».

Про це заявив комерційний директор НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко в ефірі проекту «HARD» з Наташею Влащенко на телеканалі ZIK.

Ведуча програми зауважила, що в своєму нещодавньому інтерв’ю екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов стверджував, що його із Соросом познайомив Андрій Коболєв – голова правління НАК «Нафтогаз України», який вже давно веде перемовини щодо приватизації газотранспортної компанії України «Укртрансгаз».

«Це не правда, що Коболєв знайомив Сороса з Пономарьовим, і це взагалі повна маячня! Ніколи ні Коболєв, ні будь-хто з «Нафтогазу» не обговорювали із Соросом жодну приватизацію – ні «Укргазвидобування», ні «Укртрансгазу», – наголосив Юрій Вітренко.

Він зауважив, що читав це інтерв’ю, після чого в «Нафтогазі» офіційно висловили свою позицію, де заявили, що це – неправда.

«Я не дуже знайомий із Іллею Пономарьовим, бачив його кілька разів, але він каже неправду. Ми – найбільша компанія в Україні, яка зараз має найкращу репутацію на Заході, а тому багатьом бізнесменам із погляду ділових зв’язків просто вигідно казати, що вони з нами знайомі та співпрацюють з «Нафтогазом». Бо якщо раніше «Нафтогаз» був корупційною дірою і мав дуже погану репутацію по всьому світу, то зараз асоціація з нами – це завжди добре», – запевнив Юрій Вітренко.

Як повідомлялося, народні депутати вимагали від керівника НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва, щоб він негайно доповів у ВРУ щодо інформації про начебто домовленості з Джорджем Соросом щодо продажу державної компанії «Укргазвидобування».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 11:17 :31