Новини » Політика 22 серпня, 2018, 23:37
Касьянов пояснив, чому владі потрібні військові паради
ZIK
ZIK

Військовий парад є інструментом для укріплення позиції нинішньої влади. Політики використають його, як рекламу на біл-бордах чи у телебаченні.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK розповів блогер Юрій Касьянов.

«Я патріотично налаштована людина, але проти параду на День Незалежності. Свою думку висловлюю відкрито у соціальних мережах. Мене вже давно охрестили «рукою Кремля». Та я не боюся відстоювати особисту точку зору», – зазначає експерт.

Політики не критикують парад через одну важливу причину, розповідає блогер.

«Парад – це чудове місце, інструмент для укріплення своєї влади. Так само як і біл-борди, телевізійна реклама, подачки населенню, на кшталт підвищення пенсій чи зарплат. Цей механізм чітко відпрацьований. Тому парад – це один із інструментів, який укріпляє позиції діючої влади», – пояснює експерт.

Юрій Касьянов переконаний, що парад – це велике всеукраїнське телевізійне шоу.

«Можливо, згодом Тимошенко і Бойко теж будуть проводити помпезні паради. Тільки присутніми, мабуть, будуть громадяни РФ, Білорусі, Казахстану, Китаю», – припускає блогер.

Він впевнений, що змінити світогляд людей доволі просто.

«Телеканали, реклама – це дуже добрі джерела зомбування людей», – зауважує Юрій Касьянов.

Крім того, він вважає, що люди, яким подобається ідея параду, здебільшого не помічають зв’язок між ним і піаром діючої влади.

«Коли виникає потреба воювати, відстоювати землю, помирати – це роблять одиниці. Водночас, більшість просто радіє параду. Тому кожен політик використає подію на свій лад», – додає блогер.

Нагадаємо, сьогодні у Києві відбулася генеральна репетиція військового параду, який відбудеться на Хрещатику на честь Дня Незалежності 24 серпня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 17:03 :10