Новини » Політика 22 серпня, 2018, 23:55
Касьянов переконаний, що замість шоу для Президента, слід влаштувати парад ветеранів
ZIK
ZIK

Фактично, на Хрещатику вже декілька разів провели парад до Дня Незалежності і навіть весь генералітет був задіяний, замість того, щоб займатися будуванням війська. Натомість варто було б запросити не курсантів, а ветеранів АТО і не робити це пафосним дійством.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK говорив волонтер та громадський діяч Юрій Касьянов.

«У 1989 році я брав участь в параді у Києві ще за радянської влади. Нас курсантів, два місяці готували до цього. Ми пропускали заняття, наші товариші замість нас ходили в наряди. Загалом було дуже велике навантаження і нам це дуже не подобалось, адже негативно впливало на нашу підготовку як майбутніх офіцерів», – сказав Касьянов.

Також він розповів, що один раз його як курсанта водили на завод «Антонова» і один раз було нічне тренування на Майдані. Увесь інший час тренувалися у себе в училищі, а зараз відбувається те, що майже щодня перекривається рух транспорту в центрі Києва.

«Фактично, ми вже декілька разів провели цей парад і навіть весь генералітет був задіяний у параді до Дня Незалежності замість того, щоб займатися будуванням війська. Але курсанти повинні вчитися, строковики готуватися до війни, а не займатися тим, чим зараз. Я за парад, але ветеранів. Якби реальних ветеранів запросили без шику і блиску і дали можливість пройти Хрещатиком, а киянам дозволити подарувати квіти воїнам, то це виглядало б зовсім по-іншому. Бо зараз це шоу для одного президента», – вважає він.

На що журналіст Богдан Буткевич, який також був у студії питально відповів, як може президент України, не важливо чи він подобається чи ні, не бути присутнім на військовому параді, якщо він є Верховним головнокомандуючим?

«Ви наводите правильні аргументи, бо у нас є величезна кількість проблем в українській армії. Але це ніяк не означає, що ми не маємо проводити парад. Порошенка через рік може не бути, але буде інший президент», – наголосив Буткевич.

Нагадаємо, у Києві сьогодні відбулася генеральна репетиція параду до Дня Незалежності України. А вже 24 серпня в центрі Києва на Хрещатику пройде військовий парад на честь Дня Незалежності, в якому візьмуть участь близько 4,5 тис. військових і 250 одиниць техніки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 08:36 :31