середа, 22 серпня, 2018, 4:45 Суспільство
Експерт розповів, як уберегти авто під час сильних злив

Останні зливи в багатьох українських містах показали, що автомобілі можуть стати «підводними».

У зв’язку з цим власникам автомобілів буде не зайвим дізнатися, як уберегти автомобіль під час негоди. Так як дощі ніхто не відміняв, а міські каналізації найкращими чомусь не стають, - повідомляє Рoliteka.

Слід зазначити, що якщо і обійшлося без людських жертв, то транспорт плавав не гірше за човни.

Чимало автовласників, які потрапили в зливу, влетіли в кругленьку суму ремонту. І більшість саме через незнання, як правильно проскочити глибокі калюжі.

Щоб не втопити свій автомобіль, треба знати елементарні правила, кажуть ті, хто добре розбирається в таких екстремальних ситуаціях.

Так, експерти не радять брати штурмом водні перешкоди. 

Перше правило: Якщо можна об’їхати калюжу, її потрібно об’їхати. Якщо можливості немає, перш за все треба йти вбрід і міряти її глибину.

Друге правило: Якщо машина заглухла в калюжі, не треба намагатися її завести, інакше будь-яка спроба поїхати перетвориться в гідроудар двигуна, а це як мінімум капітальний ремонт.

Третє правило: Якщо ж машину заливає в паркінгу або на стоянці, водій зобов’язаний перш за все перевірити повітряний фільтр. І якщо в ньому є хоча б кілька крапель, то рятувати транспорт треба тільки евакуатором.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 06:14 :58