Новини » Регіони 22 серпня, 2018, 13:23
Дитячій поліклініці в Луцьку передали обладнання, яке дозволить уникнути черг

Луцька міська дитяча поліклініка отримала обладнання для ведення електронних карток пацієнтів.

Про це IA ZIK повідомили консультанти проекту Світового банку на Волині.

«Медичний заклад отримав 25 комплектів техніки для ведення електронних карток пацієнтів. Тим паче, що на сьогодні з 440 тисяч декларацій, підписаних волинянами зі своїми лікарями, понад 300 тисяч введені через нашу інформаційну систему, а жодних скарг не було», – зазначив начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА Ігор Ващенюк.

Голова ОДА Олександр Савченко додав: «Отож, це обладнання та перспективи, які воно дає, – вкрай важливі. Не можна жити поряд з Європою і працювати за совковими стандартами з паперовими картками. Треба повністю відійти від цього. А надалі – і я в цьому впевнений – загалом всі медзаклади Волині мають перейти на цей реєстр, а потім із нас візьмуть приклад всі регіони України».

Секретар Луцької міськради Григорій Пустовіт подякував за розуміння необхідності закупівлі техніки саме для поліклініки і висловив переконання, що вона дозволить підвищити стандарти обслуговування наймолодших пацієнтів міста, зробивши його більш сучасним. Він уточнив, що ті справи, які вдається робити у краї завдяки Субпроекту, дозволяють у багатьох моментах іти в ногу з часом.

Директор закладу Оксана Лєщинська наголосила, що по двох луцьких поліклініках щодня обслуговують 2130 дітей з профілактичною і лікувальною метою. Це дуже непросто. І в паперовому варіанті нереально спланувати візити хронічних хворих чи планові на медогляд. У закладі вже три роки тому запровадили електронний запис. Тож ця техніка забезпечить цивілізовану планову роботу та дозволить уникнути черг. Усі дані зберігатимуться на спеціальних серверах, а не губитимуться з різних причин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 18:04 :45