Новини » Події 22 серпня, 2018, 14:55
А. Геращенко вибачився перед колишнім підозрюваним у нападі на Гандзюк

Народний депутат Антон Геращенко визнав, що затримання Миколи Новікова за підозрою у нападі на активістку й радника Херсонського мера Катерину Гандзюк було помилкою.

Про це він написав у Facebook.

«Поліція й прокуратура теж помиляється. З підозрюваного раніше у справі про напад на Катерину Гандзюк Миколи Новікова знято підозри. Сьогодні його звільнено зі слідчого ізолятора. Жалкую, що співробітники поліції й прокуратури поспішили із затриманням і звинуваченням Миколи Новікова без належних підстав», – зазначив він.

 

На думку депутата, всім причетним доведеться понести відповідальність, передбачену законом.

Крім того, Геращенко підкреслив, що Микола Новіков має повне право отримати матеріальну компенсацію за час, проведений у СІЗО згідно із Законом «Про порядок відшкодування шкоди нанесеної громадянинові незаконними діями правоохоронних органів».

«Рекомендую йому так і поступити. Приношу також свої вибачення Миколі Новікову. Я проти того, щоб невинний притягувався до відповідальності без належних на те підстав», – заявив Геращенко.

Крім того, на його думку, у поліції й прокуратурі мають бути і будуть проведені службові розслідування щодо тих співробітників, чиї дії призвели до затримання невинного громадянина.

Геращенко пообіцяв направити депутатські запити з цього питання генеральному прокуророві Юрієві Луценку й начальникові Національної поліції Сергію Князєву «і проконтролюю, щоб вони були розглянуті по суті, а винні притягнуті до уставленої законом відповідальності».

За словами депутата, на сьогодні Національною поліцією затримані справжні злочинці, що організували й реалізували напад на активістку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 17:32 :44