Новини » Політика 21 серпня, 2018, 5:10
«Засобами масового зомбування» вважає Аркадій Бабченко майже всі російські медіа
ZIK
ZIK

Більшість ЗМІ у Російській Федерації виконує пропагандистську функцію та займається зомбуванням громадян. Опозиційних журналістів майже не залишилося в країні.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів російський опозиційний журналіст Аркадій Бабченко.

Як повідомлялося, у Центральноафриканській Республіці на блокпосту було вбито трьох журналістів з Росії. Вбиті – Олександр Расторгуєв, Кирило Радченко і Орхан Джемаль – знімали фільм про російську приватну військову компанію «Вагнер».

«Ми не можемо говорити про журналістику в Росії, бо вона закінчилася ще в 2014 році, а може й раніше. Все, що залишилося в Росії, якісь засоби масової інформації, якщо їх можна так назвати, можна перелічити на пальцях однієї руки.

Все інше – вже не ЗМІ, а засоби масової пропаганди, агітації, зомбування. Тому ти там працюєш, на це зомбування або, є опозиційним журналістом, яких майже не залишилося. «Нова газета», частково «Ехо» і може ще якісь. Добровільно вони працюють на цей режим чи є у штаті ФСБ, ГРУ, це питання», – розповів російський опозиційний журналіст.

Відповідаючи на запитання ведучої, чи виходили на нього працівники ФСБ та чому, Аркадій Бабченко запевнив, що не було їм приводу на нього виходити, а з ними спілкувався, як підозрюваний.

«ФСБешники ніколи на мене не виходили. Чого на мене було виходити? Коли я почав бути для них цікавим, стало зрозуміло, що я доволі опозиційно налаштований. Десь із 2005 року я працював у «Новій газеті». 

У чеченський період був солдатом. Чого на мене тоді було виходити? ФСБешники на мене виходили, коли відкривали кримінальні справи, слідкували за мною, пробували розбити голову в під’їзді, перевозили в автозаку в ОВД Арбат чи Річковий вокзал. Там обов’язково сидять ФСБешники, які задають питання, щось записують в блокнот», – прокоментував журналіст.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 04:09 :12