Новини » Суспільство 21 серпня, 2018, 21:30
Воєнний кореспондент певен, що на війні немає місця «заробітчанам» і невмотивованим людям
ZIK
ZIK

На війні немає місця «заробітчанам», призовникам і невмотивованим людям. Вони не тільки самі загинуть, а ще й підставлять весь підрозділ.

Про це в ефірі програми «DROZDOV» на телеканалі ZIK розповів колишній доброволець, військовий фотограф та документаліст Олесь Кромпляс.

Нагадаємо, наприкінці квітня на Донбасі завершилася антитерористична операція, і почався новий формат під керівництвом Об’єднаних сил.

«Якщо ти не хочеш іти на фронт, боїшся чи не можеш – не йди, не підставляй інших – така моя позиція. Ніколи на війні немає місця «заробітчанам», призовникам і тим, хто не хоче туди йти, тобто невмотивованим людям. Через те, що вони не тільки самі загинуть, а ще підставлять весь підрозділ», – переконаний колишній доброволець.

Також, за його словами, не треба ходити загорненим у сутану, посипати голову попелом і казати, що ось, у нас війна. Звичайно, треба відпочивати, але все залежить від ситуації на фронті. Зараз все вирішується в політичній площині, і для цього потрібна воля людей, щоб заставити політиків працювати.

«Мене постійно преса запитувала, що ви відчуваєте, коли бачите людей, які відпочивають у час війни? Я казав, що я нічого не відчуваю, нехай люди відпочивають. Людина потребує хорошого відпочинку для того, щоб потім краще працювати і потім більші податки платити. Але просто зараз трохи інша ситуація, і має бути низова ініціатива», – відповів Кромпляс.

Відповідаючи на запитання ведучого про те, як до цього ставляться люди, для яких війна стала постійним станом, пан Кромпляс сказав, що, звичайно, обурливо, що все спокійно, і що їм не приділяють уваги, але до цього вони вже звикли.

«Їх відчуття пропорційні подіям на фронті. Я не можу відповідати за всіх, але там залишились тільки високовмотивовані люди і професіонали, які виконують свою роботу і знають всю небезпеку. Звичайно, вони б хотіли, щоб їх шанували краще, але для них це не основне», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 21:59 :11