вівторок, 21 серпня, 2018, 17:41 Регіони
В Івано-Франківську нарешті визначились із проектом пам’ятника «Народному вчителю»

В Івано-Франківську конкурсна комісія виконавчого комітету визначилася з переможцем проекту пам’ятника «Народному вчителю». Перевагу віддали ескізу калуського скульптора Ігора Семака.

 Про це сьогодні, 21 серпня, повідомив власкор IA ZIK.

Задум митця полягає в тому, щоб виконати скульптуру в бронзі висотою понад 2 м. Свою ідею Ігор Семак зобразив у вигляді жінки в сукні, з книгою в руках і запаленою свічкою. 

Скульптор є автором пам’ятників, які вже встановлено в Івано-Франківську: Андрію Мельнику, Опанасу Заливасі, Королю Данилу та Євгену Коновальцю.

Попередньо на початку червня в Івано-Франківську відбулося засідання конкурсного журі щодо визначення переможця ескізу пам’ятника вчителю. Ескізи та макети пам’ятника  представили 4 учасники конкурсу. Проте жоден не набрав необхідної кількості голосів. Через це оголосили новий конкурс.

Конкурс було оголошено департаментом архітектури на початку цього року. Встановити пам’ятник планують на розі вулиць Петрушевича-Франка. Передбачається, що переможець отримає гонорар у розмірі 5 тис. гривень та реалізацію проекту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 21:23 :04