Новини » Події 21 серпня, 2018, 9:07
Українських фахівців зі знешкодження СВП тепер готуватимуть сапери ЗС України
www.nato.int
www.nato.int

У Центрі розмінування ГУ оперзабезпечення Збройних сил України (м.Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл.) відбулася офіційна церемонія передачі Програми підготовки фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв (СВП) від команди навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER» Збройних сил Канади військовослужбовцям українського Центру розмінування.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Відтепер підготовка фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв у відповідності зі стандартами держав-членів НАТО повністю буде здійснюватися українськими військовими саперами. Водночас, канадські інструктори продовжать своє перебування в Центрі розмінування, але вже в ролі консультантів і спостерігачів», – повідомляється в понеділок на сайті Міноборони України.

«Ми чимало навчилися у наших канадських колег, а головне ми стали справжніми друзями. Підсумовуючи нашу співпрацю, я з упевненістю можу сказати, що знання і професійні навички, які ми придбали під час проведення курсів, допоможуть не тільки нашим військовослужбовцям під час виконання бойових завдань, але і врятують від вибухонебезпечних предметів цивільних жителів гарячих точок України та світу», – зазначив у своїй промові начальник Центру розмінування полковник Володимир Родиков.

У рамках навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER», яка є місією ЗС Канади для підтримки сил безпеки в Україні, контингент 2-ї Об’єднаної оперативно-тактичної групи, з вересня 2015 року здійснює підготовку військовослужбовців ЗС України навичкам оператора і помічника оператора зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв.

Усього за цей час підготовлено 345 українських військовослужбовців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-21 01:16 :03