вівторок, 21 серпня, 2018, 9:15 Київ
Труханів острів у Києві восени стане осередком спортивних заходів. Програма

На Трухановому острові посеред Дніпра в Києві з серпня і до кінця 2018 року проходитимуть спортивні заходи для всіх охочих.

«З метою популяризації та розвитку фізичної культури і спорту в Києві на Трухановому острові з серпня до 31 грудня відбуватимуться спортивні заходи «Острів здоров’я». Перелік цих заходів затверджено розпорядженням КМДА», – повідомляють на сайті Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, кияни та гості столиці зможуть взяти участь в таких подіях:

  • «Спорт за чистий Київ» – з 20 серпня до 16 вересня;
  • «Autumn meetings» – з 17 вересня до 15 жовтня;
  • «Осінь спортивна» – з 16 жовтня до 14 листопада;
  • «Island of sport» – з 15 листопада до 14 грудня;
  • «Астіve winter» – з 15 грудня до 31 грудня.

А 8-9 вересня на Матвіївській затоці, 28-А відбудеться регата з байдарками і каное – всеукраїнські змагання, присвячені воїнам-інтернаціоналістам.

Окрім того, 8 вересня об 11:00,у рамках проекту STAR плогінг на Трухановому острові до екологічного забігу марафону приєднаються Олімпійські і Паралімпійські чемпіони, блогери, теле- і радіоведучі, зірки шоу-бізнесу, політики, представники бізнесу та активної громадськості. Вони пробіжать встановлену дистанцію, прибираючи на своєму шляху сміття.

З ініціативою організувати «Острів здоров’я» виступив громадський союз «Труханів острів».

Департаменту охорони здоров’я КМДА доручено забезпечити чергування бригад швидкої медичної допомоги під час проведення заходів за зверненням організатора.

Також Головне управління Національної поліції в м. Києві та Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції повинні забезпечувати охорону громадського порядку та обмеження руху транспортних засобів під час проведення заходів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 19:47 :50