вівторок, 21 серпня, 2018, 0:30 Світ
США готують нові санкції проти Росії
Фото: Соцмережі
Фото: Соцмережі

Сенат у вересні 2018 року може розглянути введення нових санкцій проти Росії, що стосуються втручання Росії у вибори США.

Про це повідомляє Апостроф з посиланням на Bloomberg.

На даний момент законопроект доопрацьовується, щоб мінімізувати небажані наслідки для світової економіки у зв’язку з автоматичним веденням санкцій, які стосуються боргу та енергетики Росії.

«Ми хочемо бути впевненими, що шкоду обмежено економікою Росії та вплив на інших стримується», – сказав сенатор Кріс Ван Голля.

Документ вніс на розгляд Сенату в січні цього року сенатор-демократ Ван Голля і сенатор-республіканець Марко Рубіо. Виходячи з нього, передбачається введення санкцій проти РФ в тому випадку, якщо директор Національної розвідки США Ден Коутс підтвердить втручання Росією в проміжні вибори в США. Їх, до речі, заплановано на листопад 2018 року.

Серед санкцій, передбачених документом, є обмеження на операції з новими випусками державних облігацій РФ. Також передбачається блокування операцій з акціями російських компаній, що працюють в сфері енергетики, включно з такими компаніями, як «Газпром» і «Роснефть». Також передбачається введення обмежень проти банків Росії, металургійного комплексу РФ і проти російських чиновників.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-21 09:37 :08