Новини » Курйози 21 серпня, 2018, 18:01
Сплутала із закрепом: британка народила дитину в туалеті, не знаючи, що вагітна
Фото: PA Real Life/Collect
Фото: PA Real Life/Collect

Жінка, яка народила свою дитину в туалеті, каже, що й гадки не мала про вагітність, а біль від переймів сплутала з симптомами закрепу.

Про це повідомляє видання Metro, пише Еспресо.

29-річна Сара Бейлі з Північного Йоркшира відчувала сильні болі в животі, і попросила матір на ім’я Пет піти в аптеку, щоб купити їй проносні засоби. Коли болі стали більш нестерпними, жінка пішла в туалет, відчуваючи в животі якісь поштовхи.

Але коли Сара почала втрачати величезну кількість крові, її мати – 60-річна Пет, подивилася, що відбувається, і сказала «у тебе дитина».

Дитина, яку Сара назвала Десір, перестала дихати незабаром після народження, але фельдшери змогли реанімувати її.

Після того, як мама Сари Пет зрозуміла, що це народжується дитина, чоловік Сари Девід (який був внизу, і глядів їх трьох дітей) викликав швидку допомогу.

«Я поняття не мала, що вагітна, не кажучи вже про секунди до народження. Коли Десір народилась, я відчувала себе винною за кожен день, коли я не знала, що вона там. Я запитала лікарів, чи була це моя вина, що дитина не дихала спочатку, але вони сказали, що просто її тіло впало в шок», – розповіла Сара.

Фото: PA Real Life/Collect
Фото: PA Real Life/Collect

Дівчина думала, що у неї все ще є регулярні місячні – але лікарі пояснили, що кровотечі було фактично її плацентою, що повільно розривалася.

Окрім того, за словами лікарів, незвичайний випадок доповнився нехарактерним розміщенням плода, тому у жінки не з’явився живіт. Вона майже не погладшала і до останнього влізала в старі джинси.

У 2016 році Сара народила близнюків, і думала що біль і дискомфорт, які вона відчувала в даний час, зводилися до того, що її тіло не оговталось від народження попередніх дітей.

Весь процес стався швидко, перш ніж Сара змогла зрозуміти, що відбувається.

«Це ніби були великі згустки, які випадали з мене. Я відчувала, ніби мої кишки будуть випадати. Я була в замкненому просторі. Я була налякана. Мама заслуговує медалі, вона намагалася з усіх сил заспокоїти мене, що зі мною все буде в порядку», – розповіла жінка.

«Мама оглянула мене і побачила щось, але не була впевнена, що це було спочатку. Потім вона раптом зрозуміла і сказала мені. Я народила дуже швидко, майже без болю, тому моє тіло і я були в повному шоці. У якийсь момент в лікарні я, мабуть, знову відключилася, тому що коли різко прокинулася, біля мого ліжка була мама. Вона сказала, що дитина в порядку, і я не зрозуміла про що вона каже. Потім я згадала, що я народила», – додала вона.

Незважаючи на своє несподіване прибуття, немовля народилося доношеним і здоровим.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 07:35 :45