Новини » Львів 21 серпня, 2018, 17:48
Названо ключові напрями розвитку Львівщини до 2020 року, – обговорення стратегії

Сьогодні, 21 серпня, розпочалось обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року.

Участь в урочистому відкритті взяв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, – передає прес-служба ЛОДА.

«Найважливіше для нас сьогодні – зміна способу мислення і влади, і суспільства. За остання роки ми зробили величезний поступ вперед. За нашимим плечима сьогодні – сильна армія, яка за тисячу кілометрів від Галичини боронить українську землю. Сьогодні ми маємо поростки росту економіки. 3 року тому – час безробіття, занепаду, і відчуття безвиході. Перед нами виклик – суспільство мусить вірити в те, що щасливе заможне майбутнє можна будувати не закордомом, а тут, у себе вдома. Вкрай важливою є освіта. Але найважливіший і найскладніший виклик, що стоїть перед нами сьогодні: чи зуміємо ми разом – громада і влада, вибудувати єдиний план розвитку для нашої області. Сьогодні тут зібрались люди із різними поглядами та мисленням, яким ми представимо наше бачення подальших кроків на наступні роки. Я хочу, щоб усі ви стали учасниками цього процесу – побудови кращого життя. Прошу вас бути активними у пропозиціях, не залишайтесь осторонь, будьте критичними, адже це наша спільна справа – для нас і на нашій землі», – зазначив О.Синютка.

У межах громадських обговорень презентували проект Плану заходів з реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області на період до 2020 року. Серед стратегічних цілей – конкурентоспроможна економіка, підвищення якості життя, відкриті кордони, розвинуте село, туристична привабливість. Ключовими критеріями є готовність до реалізації, важливість, рівень охоплення.

«Найбільше серед стратегічних цілей – тих, що стосуються якості життя, – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів. – Ми також бачимо позитивну динаміку щодо надходження прямих іноземних інвестицій та капітальних інвестицій».

За його словами, найбільш перспективні галузі для інвестування в область у 2019-2020 рр. – бізнес-сервіси, альтернативна енергетика, АПК, харчова індустрія, інфраструктура.

Під час презентації стратегії йшлося, що упродовж останніх років на Львівщині спостерігається позитивна динаміка в галузі надходження іноземних інвестицій. Зростання як прямих іноземних, так капітальних інвестицій прогнозується і надалі.

На супроводі у Львівській області перебувають 619 конкретних інвестиційних проектів. Із них 134 супроводжуються на рівні обласної адміністрації, і ще 485 на рівні районних держадміністрацій.

До 2020 року в області обіцяють додаткові місця у дошкільних закладах, інвестиції в покращення матеріальної бази професійно-технічної освіти, створення нових інклюзивно-ресурсних центрів, розвиток освітньої інфраструктури, а також якісну доступну медицину і популяризацію культури та спорту. Це називають ключовими моментами розвитку області на найближчі роки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-22 10:07 :47