Новини » Політика 21 серпня, 2018, 20:30
Нардеп заявив, що «ритуальні танці» у Європі Путін сприймає, як власну перемогу
ZIK
ZIK

Україна заслуговує на більшу солідарність світу, зокрема і в тому, щоб не влаштовувати з Путіним «ритуальні танці», які він сприймає, як перемогу і як посилення власної позиції.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Іван Крулько.

Політик зауважив, що РФ силоміць видає громадянство на тих територіях, які захопила, і хоч незаконно утримуваний у Росії український режисер Олег Сенцов неодноразово відмовлявся від російського паспорта, заявляючи, що в нього лише одне громадянство – України, у РФ не діють закони, а все залежить від слова Путіна.

«Кожного бранця, якого він вважає персональним в’язнем, він використовує для досягнення політичних цілей. Але хочу сказати: в той же час, коли Путін приїжджає до ЄС, і з ним там на весіллях десь «гоцають» танці, то це додає йому впевненості у тому, що все йому буде сходити з рук», – заявив політик.

Іван Крулько вважає, що Україна заслуговує на більшу солідарність світу, зокрема і в тому, щоб «не влаштовувати з Путіним такі ритуальні танці, які він сприймає, як власну перемогу і як посилення власної позиції».

Політик побажав режисеру Олегу Сенцову, який продовжує голодувати у російській в’язниці, сил і здоров’я.

«Не знаю, чи голодування Олега призведе до результату, якого він прагне – звільнення всіх політв’язнів, бо Путіну байдужі конкретні долі. Його ідол, якого він вважає великим керівником, – Сталін говорив, що коли один помирає – це трагедія, а коли мільйони – це статистика. Не зважають у РФ на жертви…, для них людина нічого не варта. Тому завдання усього демократичного світу – тиснути на Путіна всіма можливими засобами і розуміти, що він на сьогодні не є загрозою тільки Україні чи Грузії. Він сьогодні є загрозою європейському стилю життя, європейським цінностям і моралі», – наголосив гість програми.

Нагадаємо, уповноважений із прав людини в РФ Тетяна Москалькова заявила, що обмін політв’язня Олега Сенцова на російських ув’язнених, які утримуються в Україні, неможливий, оскільки в нього є громадянство і Росії, і України, і для цього потрібно змінити законодавство.

Як повідомлялося, український політв’язень Олег Сенцов голодує в російській колонії уже 100 днів.

Додамо, 18 серпня російський президент Володимир Путін був присутній на весіллі глави зовнішньополітичного відомства Австрії Карін Кнайсль і потанцював із нареченою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 05:06 :18