Новини » Політика 21 серпня, 2018, 19:55
Нардеп Крулько заявив про наміри влади відтермінувати президентські вибори
ZIK
ZIK

Сьогодні дуже серйозно розробляється проект щодо подання до Конституційного суду, щоб відтермінувати дату проведення виборів Президента України з останньої неділі березня наступного року до червня.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція «Батьківщини») Іван Крулько.

Гість програми зауважив, що опитування, які проводила низка соціологічних груп, засвідчили, що у президентських рейтингах із великим відривом лідирує Юлія Тимошенко, за нею йдуть інші кандидати. Серед них чинний Президент України Петро Порошенко, за різними опитуваннями, займає п’яту або шосту позицію та не потрапляє до другого туру, зауважив нардеп.

Іван Крулько зазначив, що він погоджується із думкою Генерального прокурора України Юрія Луценка про те, що Петро Порошенко намагатиметься зберегти себе при владі.

«Тут є два варіанти: піти на вибори у конституційний спосіб і пробувати отримати довіру людей або не проводити вибори взагалі», – зазначив депутат.

Іван Крулько поділився інсайдерською інформацією, що «сьогодні дуже серйозно розробляється проект щодо подання до Конституційного суду, щоб термін проведення виборів Президента відтермінувати, щоб КСУ дав тлумачення 103 статті Конституції, і вибори, замість останньої неділі березня наступного року…, перенести і проводити у червні, коли менше людей, і почалася пора відпусток». Нардеп додав, що в такий період легше задіяти адміністративний ресурс і фальсифікації.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко в інтерв’ю «Українській правді» заявив, що «Петро Олексійович точно піде на президентські вибори і точно буде пропонувати обрати його Президентом для продовження його місії з головних функцій глави держави».

Луценко також заявив, що глава держави не контролює судову систему в Україні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 07:41 :58