Новини » Політика 21 серпня, 2018, 19:20
Нардеп Крулько про голодування Сенцова: Сталінська система продовжується у путінському режимі
ZIK
ZIK

На відміну від сталінського режиму, сьогодні, у 21 столітті, коли зовсім інші інформаційні технології, весь світ має більш рішуче стати на захист Олега Сенцова!

На цьому наголосив народний депутат України Іван Крулько в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Ми маємо усвідомлювати, що Олег пішов на дуже відчайдушний крок, оголосивши голодування не тільки заради свого звільнення, але й звільнення усіх політичних в’язнів Кремля.

Насправді Олег Сенцов є в’язнем сумління, він не вчиняв жодних злочинів, є талановитим українцем і справжнім патріотом, який не погодився з тим, що Крим був окупований Російською Федерацією. Тільки через політичну позицію його звинуватили в злочинах, які він не вчиняв», – підкреслив Іван Крулько.

Депутат нагадав, що так само й Радянський Союз свого часу звинувачував мільйони українців у злочинах, до яких вони не були причетні, і відправляв їх у табори на каторгу. А винні люди були тільки у своїй громадянській позиції.

«Із того часу сталінська система не змінилася, тільки сьогодні це путінська система. Утім в 21 столітті, коли зовсім інші інформаційні технології, весь світ має більш рішуче стати на захист Олега Сенцова, адже він є символом незламності духу!

У цій ситуації найстрашніше, щоб не почалися незворотні процеси. Адже заяви так званих російських медиків про те, що вони готові примусово годувати Олега, свідчать, що вони усвідомлюють критичність ситуації», – наголосив Іван Крулько.

Як повідомлялося, сьогодні, 21 серпня, біля Генерального консульства Російської Федерації у Львові відбулась акція на підтримку українського режисера Олега Сенцова, який уже сотий день голодує у російській тюрмі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 07:16 :54