Новини » Політика 21 серпня, 2018, 21:20
Нардеп Бондар вважає, що в Митній службі залишились дилетанти
ZIK
ZIK

За останні чотири роки влада розвалила Митну службу. В підсумку люди, які вміли правильно організовувати роботу на митниці, пішли, і залишились лише дилетанти.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України 8-го скликання Віктор Бондар.

Як повідомлялося, Луценко розповів, що в них із Гройсманом різні підходи до боротьби з контрабандою.

Коментуючи заяву Юрія Луценка про боротьбу з контрабандою на митниці, пан Бондар сказав, що митну службу за чотири роки розгромили, а тепер намагаються робити реанімацію, але люди, які там працюють, не мають мотивації щось змінювати.

«Я вважаю, що за останні чотири роки Митну службу розвалили. В підсумку люди, які вміли правильно організовувати роботу митної служби, пішли, і залишились дилетанти. А коли перевозили Митну службу, було багато втрачено: система відеоспостереження, системи глибокого аналітичного аналізу, звірка баз даних українських з іншими державами, звідки йшли поставки товарів. Це все призвело до того, що Україна втрачає шалені кошти від контрабанди», – здивував заявою нардеп.

За його словами, присутність поліції на митниці не дала жодної користі, бо контрабандні схеми надзвичайно інтелектуальні. На його переконання, Митна служба має стати самостійною, а якщо вона залишиться в системі Державної фіскальної служби, її цілком зруйнують.

«Потрібно аналізувати товарні потоки в Україну, перевіряти по базах даних вартість товарів, робити перевірки з суміжними країнами: що в’їхало в Україну, де воно розмитнювалось, за якою вартістю, чому в одній області розмитнюється дешевше, ніж в іншій. Це ознаки контрабанди. Це ознаки того, що є якісь нетипові операції», – переконаний народний обранець.

Тому пан Бондар вважає, що треба набрати професійних молодих людей, які розуміють, що боротьба з контрабандою – це високоінтелектуальна праця, і тоді буде результат.

«Митна служба завжди інтелектуальна. І якщо подивитисья контрабанда існує навіть у США. Але надзвичайно високий рівень людей, які працюють у Митній службі, дає їм можливість боротися з високоінтелектуальними схемами», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 16:10 :17