Новини » Львів 21 серпня, 2018, 13:08
На вул. Котлярській у Львові завершують капітальний ремонт дороги
Фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

На вул. Котлярській завершується капітальний ремонт дороги. Відповідно до проекту ремонту вулиці, тут було передбачено провести заміну дорожнього покриття та заміну каналізаційних і водопровідних мереж.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Замовником робіт є Галицька районна адміністрація і ЛМКП «Львівводоканал». Як повідомив Ігор Савка, начальник відділу комунального господарства Галицької Р А, ЛМКП «Львівводоканал» провів заміну своїх мереж, а ТзОВ «Гарантспецбуд-ЛТД», уже на замовлення адміністрації, завершує роботи з облаштування дорожнього покриття.

Фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Капітальний ремонт вулиці Котлярська був одним із пріоритетних завдань щодо ремонту доріг у Галицькому районі цього року. «Львівводоканал» уже виконав передбачені ним роботи. Після завершення цих робіт, зокрема по заміні колекторів, ми приступили до мощення тротуарів та встановлення дорожнього покриття. Станом на сьогодні практично завершені роботи з облаштування дорожнього покриття і благоустрій. Роботи виконує ТзОВ «Гарантспецбуд-ЛТД». Тротуари замощено плиткою, а на дорозі постелили бруківку, яка була досі. Згідно з проектом, довжина дороги становить 137 м, площа дорожнього покриття – 1137 м2, площа тротуарів – 1413 м2. Додатково ми встановили стовпці – для заборони паркування авто, – розповів начальник відділу комунального господарства Галицької Р А Ігор Савка.

Загальна вартість робіт з облаштування дорожнього покриття становить приблизно 2,5 млн.

Фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

Нагадаємо, відповідно до титульного списку, протягом 2018 року на території Галицького району заплановано проведення капітального ремонту вулиць на суму 24 млн. 243 тис. грн. Серед важливих об’єктів – капітальний ремонт вул. Котлярської, вул. Просвіти та вул. Руданського. Також цього року було завершено капітальний ремонт вул. І. Рутковича, який розпочався у 2017 році.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 22:14 :05