Новини » Львів 21 серпня, 2018, 17:42
До кінця вересня у сквері біля собору св. Юра у Львові облаштують дитячий майданчик

У сквері біля пл. Святого Юра облаштовують дитячий майданчик. За інформацією Галицької районної адміністрації, основні ремонтні роботи вже на завершені, залишається змонтувати обладнання. Вартість робіт відповідно до проекту 1 млн. 250 тис. грн. Кошти на роботи виділені з бюджету розвитку Львова.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Ми врахували всі ідеї і пропозиції від мешканців прилеглих будинків, врахували думку громадськості, і торік був запропонований нам на реалізацію проект встановлення дитячого майданчика. Однак, торік нам не вдалося його реалізувати. Цього року, в рамках бюджету розвитку, ми оголосили тендер на визначення підрядної організації, яка виконає роботи з облаштування цього майданчика. Тендер виграла фірма ФОП Новосад. Проект цікавий і особливий – тут будуть гірки, буде хатка садівника, специфічні лазанки. Зараз проводять роботи з монтажу закладних елементів для влаштування ігрових майданчиків, підсипаються доріжки, які були зруйновані прокладанням водовідливних стоків, а також сьогодні будуть стелити рулонний газон. Залишається встановити самі елементи майданчика. Їх виготовляють на замовлення, оскільки вони є оригінальними і новими», – розповів начальник відділу комунального господарства Галицької РА Ігор Савка.

Як повідомив представник підрядної організації Юрій Возняк, сьогодні на території скверу встановлюють закладні елементи. Також проектом передбачено встановлення лавочок і ліхтарів для освітлення. Роботи планують закінчити до середини вересня.

Нагадаємо, на весні 2017 року управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради оголосило відкритий Всеукраїнський архітектурний конкурс на найкращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на пл. Святого Юра у Львові. Усі охочі мали змогу подати свій проект дитячого майданчика європейського зразка неагресивної фонової архітектури на пл. св. Юра. Унікальність дитячого майданчика мала полягати в ландшафтному та пластичному характері.

Під час таємного голосування журі конкурсу, яке відбулось 10 липня, визначило перші три місця конкурсу на кращу концептуальну пропозицію дитячого майданчика на пл. Святого Юра:

І місце – архітектурне бюро «А44», авторський колектив: Рибак Юлія, Саніна Аліна та Телюк Христина, м. Львів (шифр 779 913).

ІІ місце – ЛКП «Інститут просторового розвитку», авторський колектив: Могила Ігор, Мартинець Роман, Зварич Олена та Чорноус Христина, м. Львів (шифр 11 235).

ІІІ місце – авторський колектив: Кос Орест, Кос Світлана та Кінах Мар’яна, м. Івано-Франківськ (шифр 422 149).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 06:46 :29