понеділок, 20 серпня, 2018, 22:50 Суспільство
Якого біса ми будемо з вами розмовляти: Гримчак про водопостачання Криму
flot2017
flot2017

Юрій Гримчак, заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, заявив, що Росія, як країна-окупант, офіційно не зверталася до України з приводу відновлення водопостачання.

Гримчак зазначив, що на «сьогодні Крим – це фактично зона екологічного лиха», навіть не дивлячись на те, що в Криму останнім часом йшли дощі, рівень води у водосховищах не піднімається, «тому що випаровування відбувається швидше», повідомляє Флот – 2017.

За словами заступника міністра, країна-агресор, Російська Федерація, не зверталася до України з приводу водопостачання.

«Не просили. Офіційно – ні разу».

Можливо, на думку Юрія Гримчака, «з гуманітарних міркувань» може бути розглянуто питання подачі води, але тільки після визнання Росією факту окупації Криму.

«Оскільки це окупована вами територія, то перший крок для подачі води – визнання цього факту. А інакше якого біса ми повинні з вами розмовляти? Якщо вони визнають, що це окупована територія, яка належить Україні, то ми з гуманітарних міркувань можемо розглянути можливість подачі води. Правда, треба буде порахувати, в яку суму ця вода обійдеться країні-окупанту, Російській Федерації», – сказав Юрій Гримчак.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 06:01 :49