понеділок, 20 серпня, 2018, 13:20 Львів
У Дрогобичі затвердили інвестора з будівництва сміттєпереробного заводу

У Дрогобичі на засіданні виконавчого комітету міської ради прийнято рішення про затвердження інвестора з будівництва сміттєпереробного заводу.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Затвердження виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради інвестора – це перший крок. У подальшому рішення прийматиметься на засіданні сесії Дрогобицької міської ради, а відтак підписання договору.

Нагадаємо, що згідно з протоколом конкурсної комісії з вибору інвестора від 10 серпня 2018 року, переможцем було оголошено ТОВ «ЕКО-СТАНДАРТ 10», яке є офіційним партнером німецької фірми «Solventure Ltd» – власником патенту та «IDSСonsulting» – фінансовим партнером.

Переробка ТПВ, яку пропонує інвестор, полягає біохімічній обробці з подальшим виділенням теплової та електричної енергії.

Щодо впливу на навколишнє середовище, то, за словами інвесторів, він є абсолютно екологічно безпечним, що підтверджують сертифікати якості. У Німеччині, як зазначили представники інвестора, завод такої ж потужності, який планують спорудити у Дрогобичі, розташований за 300 метрів від найближчого населеного пункту. Однак при будівництві заводу всі умови вивчатимуться локально за місцем розташування та особливостями.

У Дрогобичі інвестори планують спорудити завод проектною потужністю з переробки сміття 100 тисяч тонн відходів на рік, однак це питання ще узгоджуватиметься, оскільки інвестори планують брати ТПВ зі сміттєзвалища поблизу села Брониця. Термін будівництва – близько 36 місяців.

Приблизна вартість будівництва такого сміттєпереробного заводу складає 100 мільйонів євро, які в повному обсязі готова інвестувати німецька компанія «Solventure Ltd» та «IDS Сonsulting».

При запуску заводу передбачено близько 300 робочих місць. Але, окрім цього, німецька компанія готова інвестувати в спорудження у Дрогобичі теплиць, які працюватимуть за рахунок теплової енергії, що виділяється від переробки ТПВ, та дозволить створити додаткові робочі місця.

Для будівництва сміттєпереробного заводу необхідна територія, площею близько 5 га землі.

При роботі заводу міський бюджет щорічно отримуватиме 10% від загальної суми прибутку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 02:30 :02