Новини » Політика 20 серпня, 2018, 23:15
Таке орієнтування на мене могли скласти тільки з Росії, - Бабченко про замах
ZIK
ZIK

Після того, як співробітники СБУ показали орієнтування з інформацією, їм не можливо було не повірити. Таке орієнтування могли скласти тільки з Росії.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK розповів журналіст Аркадій Бабченко.

Як повідомлялося, 30 травня під час прес-конференції голови СБУ Василія Грицака стало відомо, що Аркадій Бабченко живий, і що інсценізація його вбивства була спецоперацією Служби безпеки для викриття замовників злочину.

Відповідаючи на запитання ведучої, чи допускає гість програми після того, що сталося, що, можливо, його просто використали, бо потім було активне обговорення громадськістю, і є дуже багато людей, які не повірили в цю історію, пан Бабченко сказав, що цього не допускає.

«Насправді моє життя зараз змінилось не досить сильно, тому я живу, як декілька останніх років, у Москві. З квартири зайвий раз не виходив, у магазин без необхідності – не ходив. Коли я спускався в метро, не чекав потяга, як всі люди, я шукав місце, де стати так, щоб мене якомога важче було скинути під потяг. Ви зараз думаєте, що це параноя, але саме таким способом у Росії вбили одного антифашиста», – зауважила Бабченко. 

Пан Бабченко розповів, що за останні роки поховав сімох колег і кількох друзів. А в ситуації невідомості щодо власного майбутнього жив роками. І коли до нього прийшли українські спецслужби й показали орієнтування на нього, його дружину, суми грошей за вбивство й переговори, які велися для підготовки замаху на нього, він майже одразу повірив.

«Я бачив, як друзів саджають у в'язницю, виганяють із країни, намагаються двічі отруїти, коли їх вбивають, як Політковську. І ось прийшли люди і показали орієнтування на мене. Я дивлюсь на це орієнтування і бачу, що в ньому інформація тільки та, яка могла бути взята в Росії. З України вона не могла бути роздобута», – пояснив журналіст.

За його словами, після того, як він все дізнався, ще місяць брав участь у підготовці операції і бачив, як люди працюють. А тепер обвинувачений дає покази, які сходяться з припущеннями слідчих.

«Тому той варіант, що мене просто використали, я зовсім не допускаю. А щодо замовника, там досить довгий ланцюжок, і, на мій погляд, він закінчується у спецслужбах, але основний вузол базується коло спецслужб. Я не можу розповісти, яка там схема, бо дав підписку про нерозголошення. Почекайте, скоро будуть суди, і там все розкажуть і покажуть», – відповів гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 06:14 :49