Новини » Політика 20 серпня, 2018, 16:39
Солонтай: Україна недостатньо чітко пояснює громадянам, чому небезпечно їздити в Росію
ZIK
ZIK

Україна проводить надто слабку інформаційну політику для громадян, які збираються їхати в Росію. Людям слід пояснити всі ризики для здоров’я і життя, а також наголосити, що відповідальність за себе несуть вони самі.

Про це в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK сказав політичний експерт Олександр Солонтай.

«На мою думку, президент має зранку до ночі оббивати пороги світових лідерів: Трампа, Меркель, Макрона тощо. Щодня Путіну мають дзвонити і наголошувати на тому, щоб він нарешті звільнив політв‘язнів», – наголошує Олександр Солонтай.

Він переконаний, що Путін вже отримав багато задоволення від того, що ледь не півсвіту вмовляє його повернути Україні Сенцова.

«Насправді, вже дуже багато людей попросили Путіна звільнити Сенцова. Він отримав величезну насолоду від усіх цих вмовлять. Хіба що ще Трамп не дзвонив йому з цього приводу», – говорить політичний експерт.

Він вважає, що головна проблема у тому, що Путін ще не вигадав, як вийти із цієї ситуації «по-царськи».

«Путін думає, що він цар. Він не може так просто відпустити людину, під тиском», – пояснює Олександр Солонтай.

Політичний експерт зазначає: ймовірно, через голодування, яке триває майже сто днів, Сенцов свідомо ризикує принести себе у жертву.

«Для України Сенцов став символом українців, які в Росії, за гратами. На жаль, кількість цих людей постійно збільшується. Мені шкода, що цього не розуміють ті, хто їдуть у Росію на заробітки чи чемпіонати по футболу. Адже їхати у ворожу країну задля грошей чи розваг – це невиправданий ризик. Інша справа, коли у вас там рідні», – підкреслює Олександр Солонтай.

Тому політичний експерт вважає, що Україна недостатньо чітко пояснює громадянам загрози, які можуть спіткати їх в Росії.

«У нас навіть елементарного нема. Наприклад, в поїздах чи автобусах у Росію могли б давати брошурки, де б написати, що виїжджаючи закордон, людина бере персональну відповідальність за своє життя. І ніхто не винен, якщо в Росії «загребуть» до тюрми», – говорить Солонтай.

До слова, військовий експерт і блогер Олексій Арестович переконаний, що припинення залізничного сполучення з Росією врятує 750 тисяч потенційних заручників.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 15:08 :08