Новини » Політика 20 серпня, 2018, 23:45
Семенченко повідомив про свої вимоги до Садового та «Самопомочі», якщо партія виграє вибори
ZIK
ZIK

Одне лише перекриття залізничного сполучення із Росією не дасть нам необхідних результатів – люди просто почнуть їздити іншими маршрутами. Обмеження ж стосунків із РФ потрібно вводити комплексно – починаючи від припинення торгівлі з державою-агресором і закінчуючи висилкою дипломатів.

Таку думку в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK висловив народний депутат України (партія «Самопоміч») Семен Семенченко.

Він наголосив: війна на Донбасі почалася після того, як Україна, на думку Росії, почала виходити з її сфери впливу.

«Після Майдану існували такі думки, що до влади прийдуть люди, які не крастимуть, а займатимуться будівництвом економіки», – наголосив Семенченко.

Тож, на його думку, Росія просто не могла бачити, що Україна «зажила краще», а система влади переросла «олігархічно-кадебешну». Тому, «здавши свої позиції», Україна нічого не отримає.

«Це ілюзія. Насправді ж зі слабкими ніхто не розмовлятиме. Нам ж необхідно зробити так, щоб нашу державу стало невигідно продавати. Для цього потрібно спочатку зібрати усіх цих клопів, які з самого початку знищують країну. Саме вони за усі ці роки не збудували жодного патронного заводу, а займаються тим, що продають паливо армії зазавищеними цінами, розкрадають державу та співпрацюють із ворогом», – заявив Семенченко.

На ого думку, після такого «очищення влади» слід вводити військовийстан, щоб уся держава згуртувалась навколо припинення російської агресії. Припинення ж залізничного сполучення із Росією, про яке нещодавнозаявляв очільникМінінфраструктури Володимир Омелян, буде лише одним із цілої низки пунктів.

«Людям жбуде зрозуміло, навіщо це робиться: бо у нас війна і буде введено військовий стан. Якщо ж зараз зробити те, про що говорить Омелян, люди просто поїдуть іншими маршрутами», – переконаний нардеп.

Та він підкреслив: йдеться не про підтримування війни заради самої війни. Насправді ж слід зрозуміти, що на нас напали, Росія хоче, аби ми були постійним джерелом робочої сили та російської економіки.

«Я розумію, що держава повинна будувати стосунки зі всіма своїми сусідами, та з позиції капітуляції ми нічого не отримаємо», – зазначив депутат.

Тож він підкресли в: підтримує лише ті дії, якими можна досягти результату. Натомість від одного лише перекривання залізничного сполучення цього не отримаємо.

«Люди просто поїдуть іншими шляхами. Якщо ж реагувати на блокадув Азовському морі, краще все ж укріпити там наші військові сили і скасувати в парламенті закон про спільне використання Азовського моря. Адже саме це дає право Росії робити будь-які свої дії біля нашого узбережжя», – наголосив Семенченко.

Натомість, на його думку, якщо просто розірвати залізничне сполучення, ми не отримаємо «нічого хорошого». Та, якщо підходити до цього комплексно – із введенням військового стану, припинення торгівлі із РФ, конфіскацією російських активів чи висилки послів, щось може змінитися.Тож він підкреслив: саме ці вимоги буде висувати до лідера своєї партії «Самопоміч»тазагаломдовсієї політсили, якщо вона отримає владу.

«Якщо ми воюємо,треба воювати. Якщо ж ми просто імітуємо війну, прикриваючи своювладу смертями, це не будевиходомані для держави, ані для людей», –  зазначив Семен Семенченко.

Як повідомлялось раніше, Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявляв, що Україна планує припинити залізничне сполучення із Російською Федерацією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 20:27 :20