понеділок, 20 серпня, 2018, 21:38 Світ
Російська опозиціонерка звинуватила ЄС у подвійній грі
ZIK
ZIK

Після анексії Криму Німеччина почала купувати у Росії вдвічі більше газу, а от Нідерланди – в шість разів більше нафти. І, з одного боку, Європа заявляє, що дуже стурбована агресією Росії, а з іншого – начхала на Україну. Їм важливіше отримати свою незначну економічну вигоду, і при цьому їм байдуже, що українців – вбивають!

Про це заявила російський опозиційний політик, дисидент, учасник Форуму вільної Росії Євгенія Чирікова в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Зрозуміло, хто саме планує заробляти на «Північному потоці-2» – Путін і його дружки з кооперативу «Озеро». Тобто до пересічного громадянина ці гроші не дійдуть, натомість їх отримають експерти пропаганди, силовики, тобто ті, хто допомагає Путіну реалізовувати його план. Тоді як суспільство не тільки не побачить цих грошей, а з нього ще й витиснуть останнє, щоб тільки німцям поставляти дешевий газ», – заявила Євгенія Чирікова.

На думку російського опозиціонера, Путін реалізовує «Північний потік-2» саме для того, щоб мати важіль впливу на Європу, і щоб газовий потік йшов не через Україну, а виключно в обхід.

Також політик акцентувала увагу на тому, як відбуваються воєнні дії на Сході України і впевнена, що вони прямо залежні від розташування транзитних труб Росії.

«Воєнні дії на Сході України чарівним чином припиняються там, де проходять російські газові труби. Саме цим і є небезпечна реалізація «Північного потоку-2», адже якщо проект дійсно відбудеться, то Путіна нічого не буде стримувати, щоб просувати ескалацію далі в глиб України», – вважає Чирікова.

Опозиціонер підкреслила, що в даній ситуації обурює те, що очевидного не розуміють лідери європейських країн, які сідають за стіл перемовин із Путіним, зокрема канцлер Німеччини Ангела Меркель.

«Я не розумію, як таке можливо, але після анексії Криму Німеччина почала купувати у Росії в два рази більше газу, а от Нідерланди – в шість разів більше нафти.

Відтак, з одного боку, Європа заявляє, що дуже стурбована агресією Росії, а з іншого – вони начхали на Україну. Їм важливіше отримати свою незначну економічну вигоду, і при цьому їм байдуже, що українців – вбивають! Вважаю, що в цій ситуації себе правильно й більш чесно поводять США, які запроваджують санкції проти агресора», – наголосила Євгенія Чирікова.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін і канцлер Німеччини Ангела Меркель провели переговори у Берліні. Зустріч тривала три години і пройшла у закритому режимі. Переговори відбулися у резиденції ФРН для почесних гостей у передмісті Берліна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-19 02:58 :18