Новини » Політика 20 серпня, 2018, 19:44
Росіянин Бабченко назвав Революцію гідності однією з найкращих подій у своєму житті

Революція гідності – одна з найкращих подій у моєму житті. Вільна країна, яка не стає на коліна. Країна, яка бореться за своє право. Право бути собою. Це співпадає з моїми думками.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив російський журналіст Аркадій Бабченко, відповідаючи на питання ведучої, чому з Росії він іммігрував саме в Україну.

Аркадій Бабченко зізнався, що в Україні він почуває себе прекрасно.  

«От Майдан 2014-го року. Революція гідності – це одна з найкращих подій у моєму житті. Просто одна з найкращих. Свобода, свобода, свобода! Вільна країна, яка не стає на коліна. Країна, яка бореться за своє право. Право бути собою. Це співпадає з моїми думками», – зазначив журналіст.

Аркадій Бабченко розповів, що він досі є громадянином країни-агресора і відчуває відповідальність за те, що відбувається нині в Україні.

«Я відчуваю, що на мені лежить обов’язок зробити так, щоб танки країни, яка колись була моєю, забиралися з України», – повідомив гість програми.

Російський журналіст підкреслив, що його місце – саме в Україні.

Бабченко висловив сподівання, що Президент України Порошенко надасть йому українське громадянство.

«Ми говорили про українське громадянство. Він мені обіцяв. Я сказав, що якщо ви мені допоможете, я проти не буду. Ми запустили процес. Тому якщо Петро Олексійович дасть мені громадянство, я опиратися не буду», – прокоментував Аркадій Бабченко.

Нагадаємо, 29 травня стало відомо, що в Києві кілер тричі вистрілив у спину російському опозиційному журналісту Аркадію Бабченку, коли той заходив у свою квартиру. Повідомляли, що журналіст помер у «швидкій». Наступного дня голова СБУ Василь Грицак поінформував, що Аркадій Бабченко – живий і розповів про деталі проведеної СБУ спецоперації. СБУ затримала підозрюваного Бориса Германа, якого звинувачують у замовленні вбивства журналіста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 20:41 :45