Новини » Світ 20 серпня, 2018, 16:01
Польща назвала причину депортації громадянки України Козловської
wPolityce.pl
wPolityce.pl

Прес-секретар міністерства Внутрішніх справ, координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин пояснив причину депортації з території ЄС в Україну президента фонду Відкритий діалог Людмили Козловської, яку Міністерство внутрішніх справ Польщі внесло до Шенгенської інформаційної системи (SIS).

Повний текст відповідної заяви Станіслава Жарина опублікувало видання Wpolityce.pl.

«Глава Агентства внутрішньої безпеки, виконуючи свої законні обов’язки, видав негативний висновок щодо прохання пані Людмили Козловської про надання їй дозволу на довгострокове перебування резидента в ЄС. У результаті пані Людмилі Козловській було заборонено в’їзд на територію Польщі та Європейського Союзу.

Такий негативний висновок, підготовлений ​​Контрольно-розвідувальним управлінням Агентства внутрішньої безпеки, пов’язаний із серйозними сумнівами з приводу фінансування фонду Відкритий діалог, який очолює Людмила Козловська, і це може мати подальші правові наслідки. Через законодавчі обмеження, а також у зв’язку з фінансовою перевіркою, яка зараз відбувається, докладна інформація з цього питання не може бути розголошена», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Президентові Фонду «Відкритий діалог» громадянці України Людмилі Козловській, яка прибула до Брюсселя у понеділок, 13 серпня, о 22:40 не дозволили залишити межі аеропорту, а наступного дня її літаком відправили в Україну. Голова ради фонду «Відкритий діалог» і чоловік Людмили Козловської, громадянин Польщі Бартош Крамек переконував, що депортація його дружини насправді була спрямована проти нього.

Також повідомлялося, що фонд «Відкритий діалог» минулого року був об’єктом критики, з боку відомого блогера, адміністратора сторінки у Facebook «Російська V колона у Польщі» Марціна Рея, зокрема через непрозорість фінансування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 17:42 :03