Новини » Світ Читать эту новость на русском

НС у Генуї: комісія не виключає, що обвал моста спричинили кілька факторів

Обвалення автомобільного моста в Генуї, ймовірно, сталося внаслідок «низки причин», а не лише через руйнування сталевих канатів – вантів.

Про це заявив Роберто Феррацца, голова інспекційної комісії, створеної Міністерством інфраструктури і транспорту Італії, повідомляє Європейська правда з посиланням на видання Repubblica.

«Міст спочатку зігнувся, а потім впав. Було кілька факторів, які призвели до обвалення віадука», – сказав Феррацца.

Він зауважив, що динаміка катастрофи поки незрозуміла, експерти намагаються визначити, який елемент зруйнувався першим і спровокував обвал.

Основна увага поки зосереджена на поперечних залізобетонних балках. Однак Феррацца зазначив, що версія з обривом вантів не виключається.

Як відомо, частина мосту Моранді у Генуї завдовжки близько 100 метрів обвалилася 14 серпня. Впала секція, яка проходила над залізничними рейками та річкою Польчевера. Учора, 19 серпня, рятувальники у Генуї офіційно припинили пошук загиблих під завалами. Остаточна кількість жертв обвалу – 43 людини.

Італійський автомобільний оператор Autostrade, який керував мостом Моранді, пообіцяв відбудувати віадук за 500 млн євро.

Loading...