Новини » Київ 20 серпня, 2018, 12:47
Нацгвардійці здали кров для медзакладів Києва
facebook.com/NGUmainpage
facebook.com/NGUmainpage

Сьогодні гвардійці Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України (ОТО НГУ) взяли участь у благодійній акції «День донора».

Як поінформували у ВІК Північного ОТО НГУ, благодійна акція, що пов’язана із значною потребою лікувально-профілактичних закладів міста Києва у крові та її компонентах, триватиме із 8-ї ранку до 14 години 20 серпня у Центральному міському пункті переливання крові Києва (вулиця М. Берлінського, 12).

«Важливо розуміти, що, допомагаючи ближнім, ми не просто надаємо необхідну підтримку, а формуємо суспільство, у свідомості якого – єдність та взаємна допомога є не пустими словами. І кожен крок, зроблений назустріч ближньому, робить нашу Україну сильною та непереможною Державою», – наголосили у Північному ОТО НГУ.

Як нагадали у Північному ОТО НГУ, донорами можуть бути люди без шкідливих звичок і ті, кому вже виповнилося вісімнадцять і є не більше шістдесяти років. Вага тіла має бути не менш як 50 кілограмів. Також треба пам’ятати про всі протипоказання, зокрема, здати кров можна не раніше, ніж через три доби після вживання алкоголю і не раніше, ніж через місяць після захворювання на грип чи ГРВІ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 00:12 :25