Новини » Львів 20 серпня, 2018, 10:03
Наслідки потопу у Львові: люди нарікають на бруд на вулицях і відсутність відповідей від влади
Фото: Ирина Завадовская
Фото: Ирина Завадовская

У Львові минуло два дні після великої зливи, яка призвела до підтоплення вулиць, а місто досі не прибрано повністю від наслідків негоди.

На це нарікають львів’яни, які надіслали ІА ZIK фото з вулиці Наливайка, де вони побачили багато піску і сміття.

<nbsp;>
<nbsp;>
 
<nbsp;>
<nbsp;>
 

«Проблема в тому, що це все летить на фасади. Тим дихають люди. Це взагалі неприпустимо», – зазначив львів’янин Андрій.

Він додав, що є неприбране болото і вздовж вулиці Городоцької. Оскільки рух транспорту там ущільнений, вулиця «стоїть у тумані від піску».

Зазначимо також, що львів’яни постять у соцмережах наслідки зливи для їхніх помешкань. Зокрема, мешканка квартири опублікувала фото своєї підтопленої квартири. «Передали ваше звернення у Франківську РА», – відповіли їй на гарячій лінії міста.

https://www.facebook.com/groups/hotline.lviv/permalink/528469580937594/?__tn__=-R

Також львів’ян цікавить, що міська рада робитиме для запобігання таким ситуаціям у майбутньому, чому досі не був зібраний оперативний штаб і не озвучений план дій.

До прикладу, в Києві, який також затопило в результаті зливи, місцева влада заявила, що вже розробляє нові проекти для заміни дощової каналізації на тих вулицях, де виникли проблеми.

«Ми вивчаємо ті місця, де були підтоплення, аби поставити там більш потужні насоси. Здійснимо реконструкцію системи стокової каналізації на найбільш проблемних вулицях, – повідомив міський голова Віталій Кличко. – Там, де робимо капітальний ремонт доріг, ми ставимо нову систему. Але не будемо забувати, що у місті Київ 800 кілометрів комунікацій зливової каналізації, більшу частину яких не ремонтували та не оновлювали десятиліттями».

Нагадаємо, у 17 серпня у Львові була потужна злива: одна з головних вулиць перетворилася на ріку, рух електротранспорту було призупинено. Львівський регіональний центр з гідрометеорології повідомив, що того дня у місті випало 21,3 мм опадів, що становить 28% від місячної норми. Загалом місячна норма становить 76 мм опадів.

Наступного дня для працівників комунальних служб Львова оголосили робочий день для подолання наслідків негоди. До прибирання міста було залучено 1790 осіб та 33 одиниці техніки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 15:41 :06