Новини » Регіони 20 серпня, 2018, 16:25
На Закарпатті пластуни зі всієї України зустрілися з прикордонниками
На Закарпатті пластуни зі всієї України зустрілися з прикордонниками
На Закарпатті пластуни зі всієї України зустрілися з прикордонниками

У рамках патріотичного виховання молоді та популяризації служби в Державній прикордонній службі України, прикордонники Мукачівського загону зустрілись з учасниками крайового виховно-вишкільного пластового табору «Легіон».

Основною метою цього табору є спонукання до самопізнання його учасників, а також пошук ними свого покликання та життєвого шляху через спільну вишкільну систему тренінгів, вправ, занять та змагань.

Знайомство з прикордонниками відбулось у відділі прикордонної служби «Лужанка». Чотири десятки юнаків з усіх куточків України, мали змогу на власні очі побачити, як охороняються кордони нашої держави. Військовослужбовці відділу розповіли гостям про особливості та тонкощі своєї професії, а також про хитрощі, які вигадують зловмисники при спробах порушити кордон.

Неабиякий інтерес пластунів викликали сучасні зразки озброєння, технічних та спеціальних засобів, а також автомобільної техніки охоронців рубежів, які використовуються ними у повсякденній діяльності.

На останок хлопцям розповіли про умови прийому на військову службу за контрактом її переваги, соціальні пільги та гарантії військовослужбовці Держприкордонслужби, – інформують в Мукачівському прикордонному загоні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 05:50 :57