Новини » Регіони 20 серпня, 2018, 12:00
На Волині відкрили сучасний пункт видачі дозволів

У Голобській селищній раді на Волині презентували сучасний пункт видачі дозволів, який вже розпочав роботу.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

За словами голови Ковельської РДА Віктора Козака, на вулиці Ковельській, де розташоована установа, присутня відповідна інфраструктура: магазин, кафе, парковка для автотранспорту, банк, санвузли та місця для відпочинку.

«Сама парковка поки що не є великою, але її буде достатньо для того, аби водії приїхали, зробили паузу та отримали дозвільні документи. Пауза повинна тривати – 45 хвилин. Це зручний пункт, адже ця траса – М19 – зв’язує нас з Білорусією та Євросоюзом через Польщу», – заявив Козак.

Цей пункт вигідний не лише перевізникам, а й місцевим жителям, адже це дозволить залучити додаткові гроші у бюджет. Також запуск пункту видачі дозволів дасть можливість забезпечити належну доступність адміністративних послуг по отриманню дозвільних документів на міжнародні перевезення, зменшить час очікування у черзі перевізників за отриманням дозволів на ПВД «Ковель» та зменшить кількість аварійних ситуацій на дорозі.

Довідка IA ZIK.

Цього року видано 129623 дозвільних документів на міжнародні перевезення. Посадовими особами управління Укртрансбезпеки у Волинській області в ПВД «Ковель» з 01.01.2018 року по 31.07.2018 року надано адміністративних послуг на загальну суму понад 6,3 млн  грн, які спрямовані до місцевого бюджету.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 14:38 :09