Новини » Львів

На Стрийщині передали в оренду два ставки

На земельних торгах у формі аукціону, які відбулися у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, передано в оренду три земельні ділянки разом із водними об’єктами, з яких два розміщені на території Стрийського району.

Про це ІА ZIK повідомили у Стрийській райдержадміністрації.

Ставок площею 0,8422 га, який розташований на території Ланівської сільської ради (за межами населеного пункту) Стрийського району, на земельній ділянці площею 1,2282 га;

Ставок площею 0,5460 га, який розташований на території Дашавської селищної ради (за межами населеного пункту) Стрийського району, на земельній ділянці площею 0,6890 га.

Переможці земельного аукціону сплачуватимуть щорічно близько 25 тис. грн до бюджетів відповідних сільських рад за оренду земельних ділянок разом із водними об’єктами.

У райдержадміністрації  зазначають, що надання в оренду водних об’єктів на земельних торгах дає значну кількість позитивних результатів. Йдеться не лише про надходження додаткових коштів до місцевих бюджетів від сплати орендної плати, розвиток рибництва, створення нових робочих місць, але й про прозорий механізм та вільний доступ учасників до аукціону, ефективне та раціональне використання водних об’єктів, здійснення та забезпечення належного контролю за якістю вод.

Loading...