понеділок, 20 серпня, 2018, 15:40 Регіони
На Прикарпатті зніматимуть фільм «Незвичайний грецький похорон в Карпатах»

В Івано-Франківську презентували проект фільму «Незвичайний грецький похорон в Карпатах». Основна частина фільму буде відзнята в Україні, а саме в Карпатах. Одну з головних ролей виконає український актор Богдан Бенюк.

Автори майбутньої кінострічки: режисер Грігоріс Карантінакіс, автор сценарію Заза Буадзе і Володимир Філліпов з продюсерського центру «ІнсайтМедіа». Про це сьогодні, 20 серпня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Наразі ТЗОВ продюсерський центр «ІнсайтМедіа» у співпраці з Грецією розпочали роботу над ігровою стрічкою «Незвичайний грецький похорон у Карпатах».

У роботі над підготовкою знімального процесу активно працює Агенція регіонального розвитку, а саме, відділ кінокомісії. За її підтримки у Верховинському районі триває відбір знімальною групою необхідних локацій для фільму.

Передбачається, що до знімального процесу літом наступного року будуть залучені місцеві фахівці. Уже відбувся кастинг серед місцевих акторів на другорядні ролі у кінострічці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 10:13 :17