Новини » Регіони 20 серпня, 2018, 16:45
На Прикарпатті з ПАТ через суд стягнули 194,7 тис. грн боргу

Івано-Франківською місцевою прокуратурою виявлено факт несплати приватним акціонерним товариством суми відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

З метою відновлення порушених інтересів держави, прокуратурою заявлено адміністративний позов до суб’єкта господарювання, який допустив заборгованість в розмірі 194 722, 20 грн, про її стягнення. Про це сьогодні, 20 серпня, IA ZIK повідомили в прес-службі прокуратури.

Постановою Івано-Франківського окружного адміністративного суду вимоги прокуратури задоволено. На теперішній час даним приватним акціонерним товариством проведено повну сплату коштів.

Попередньо Івано-Франківською місцевою прокуратурою за результатами опрацювання інформації івано-франківського управління Пенсійного фонду України виявлено факт несплати приватним акціонерним товариством, яке зареєстроване у Львові, суми відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах. Івано-Франківською місцевою прокуратурою в інтересах держави заявлено адміністративний позов до цього приватного акціонерного товариства про стягнення заборгованості в розмірі 229 551,14 гривень.

Львівським окружним адміністративним судом винесено рішення щодо задоволення позовних вимог у повному обсязі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-19 19:38 :18