Новини » Регіони 20 серпня, 2018, 14:33
На Прикарпатті вода в офіційних місцях для купання відповідає санітарним нормам

Державна установа «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» оприлюднила результати моніторингу води в місцях відпочинку на території Івано-Франківської області. Йдеться про офіційні чотири пляжі: міське озеро в місті Івано-Франківськ («КП розвитку міста та рекреації»), штучні стави в селі Поляниця Яремчанської міської ради (ТзОВ «Буковель» та ТзОВ «ПАРКТУР») та міське озеро місті Тлумач.

Про це сьогодні, 20 серпня, повідомив власкор IA ZIK з посиланням на прес-службу центру.

З початку літнього сезону лабораторіями ДУ «Івано-Франківсьий обласний лабораторний центр МОЗ України» відібрано для досліджень 68 проб води з об’єктів рекреаційного та оздоровчого використання (пляжів).

За результатами досліджень вода відповідає санітарно-гігієнічним нормативам по мікробіологічних та санітарно-хімічних показниках. У даний час відпочинок на території цих об’єктів не створює загрозу здоров’ю людей.

Разом з тим, медики наполегливо радять відпочивати в офіційно відведених для купання місцях, оскільки офіційні пляжі перед відкриттям та протягом сезону перевіряють на безпеку. Місця стихійного відпочинку на берегах водойм, які часто обирають мешканці, можуть нести загрозу здоров’ю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 13:32 :54