Новини » Регіони 20 серпня, 2018, 11:49
На Прикарпатті екс-посадовця ДФС оштрафували за порушення атикорупційного закону

На Прикарпатті колишнього головного державного ревізора-інспектора ГУ ДФС в області визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Про це сьогодні, 20 серпня, IA ZIK повідомили в прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

Встановлено, що посадовець, у порушення вимог ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції», після одержання доходу в сумі 180 тис. грн від продажу автомобіля, у десятиденний термін не повідомив НАЗК про суттєві зміни у майновому стані.

За результатами судового розгляду зазначену особу визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення та накладено стягнення у виді штрафу.

Попередньо на Прикарпатті прокуратура передала до суду справу щодо депутата однієї з сільських рад області, який умисно не подав декларацію. Йому загрожує до 2 років позбавлення волі.

Йдеться про депутата однієї із селищних рад Коломийського району. Встановлено, що 41-річний депутат, будучи суб’єктом декларування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», умисно, шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, до визначеного законом терміну не подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Крім цього, Івано-Франківським міським судом депутата Івано-Франківської обласної ради визнано винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.

Встановлено, що дупутат несвоєчасно, не в установлений Законом десятиденний строк, повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані, а саме про придбання автомобіля.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-23 15:45 :10