Новини » Регіони 20 серпня, 2018, 14:42
Івано-Франківська міська лікарня отримала грант понад 400 тис. євро

Івано-Франківська Центральна міська клінічна лікарня отримала грант на закупівлю обладнання. Це стало можливим завдяки проекту транскордонної співпраці «Україна-Румунія» «Переоснащення стаціонарів лікувальних установ». В межах якого разом з румунським містом, Івано-Франківськ розділить суму 1 млн євро.

Таким чином, лікарня отримає понад 400 тис. євро грантових коштів. Крім цього проект вимагає співфінансування міста – 10%. Про це сьогодні, 20 серпня, IA ZIK повідомили в прес-службі міськради.

За ці кошти в лікувальному закладі планують закупити обладнання для реанімації, лабораторії та офтальмологічного відділення.

Як розповів головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк, заклад зараз бере участь в ще 3 грантових проектах, зокрема, «Румунія-Молдова-Україна» та претендує на грант від США на закупівлю спецтранспорту.

Тим часом лікарня реалізує грант ПРООН-НАТО на 150 тис. грн щодо програми доступності для людей з особливими потребами. А раніше у співпраці з урядом Японії закупили гастроентерологічне обладнання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 04:01 :00