Новини » Світ 20 серпня, 2018, 23:10
Експерти знали про послаблення мосту в Генуї за місяці до трагедії, – Espresso

За кілька місяців до трагедії в Генуї інженери-експерти дійшли до висновку, що через корозію металевих кабелів, які підтримували генуезький міст, його міцність знизилась на 20%.

Такі висновки були оприлюднені ще в лютому, повідомив італійський журнал Espresso, інформує ЄП.

Проте не зважаючи на експертні висновки, пише журнал, ні профільне міністерство, ні дорожня компанія не вважали за необхідне обмежити рух мостом, заборонити проїзд важким вантажівкам, звузити проїзну частину з двох до однієї смуг чи запровадити обмеження швидкості на ключовій транспортній артерії міста.

Колишній міністр транспорту Граціано Дельріо заявив на прес-конференції в понеділок, що «ніхто ніколи не повідомляв про необхідність обмеження руху» на мосту.

Кореспондент Espresso Фабріціо Гатті наголосив, що зменшення міцності на 20% для сучасних мостів не є суттєвим фактором, проте у випадку таких конструкцій як міст Моранді із відомими дефектами після оприлюднення таких застережень слід було діяти більш рішуче.

«Всі добре знали про ситуацію на цьому мосту», – сказав Гатті.

Частина мосту Моранді у Генуї довжиною близько 100 метрів обвалилася 14 серпня близько полудня. Впала секція, яка проходила над залізничними рейками та річкою Польчевера.

Обвалення автомобільного мосту в Генуї, ймовірно, сталося внаслідок «низки причин», а не тільки через руйнування сталевих канатів – вантів.

Операція з пошуку загиблих під завалами автомобільного мосту в Генуї завершилася 19 серпня, офіційна кількість загиблих досягла 43.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 21:10 :55